Piebalgas produktu e-tirdziņš piedāvā iespēju ar tūlītēju saziņu tikt pie Piebalgas labumiem. Ielūkojies un izvēlies sev tīkamāko!

Latvijā ražoti augstas kvalitātes porcelāna trauki un dizaina priekšmeti.

Gardenia Eco Candle - aromātiskas eko sveces tikai no dabiskiem materiāliem. Sveces sastāv no eko sojas un rapšu vaska, ēteriskajām eļļām, dabas veltēm.

Lampu dizaina darbnīca ir ģimenes uzņēmums, kurš projektē, izgatavo un uzstāda gaismas ķermeņus.

Koka piederumi

SIA "3x9 zālītes" piedāvā ļoti plašu klāstu zāļu tējas un to maisījumus.

Zālītes ievāktas Vecpiebalgas novadā, ekoloģiski tīrās pļavās un mežos. Zālītes vāktas atbilstoši dabas ritmam un mēness fāzēm. Kaltētas dabīgos apstākļos, saglabājot zālīšu vērtīgās vielas, smaržu un garšu.

Radam apģērbus no mazuļu pirmās dienas līdzpat pusaudžu vecumam. Kā arī pir mums iespējams iegādāties dažādus ģimeņu komplektus

Pēc izglītības inženiere un pedagoģe, bet sirdī rakstniece.

Pie mums atradīsi ne vien dāvanas saviem mīļajiem, ko nolikt zem eglītes, bet varam arī sakomplektēt dāvaniņas kolēģiem un sadarbības partneriem.

Ugunsvīns ir Z/S "Jaunkleķeri" zīmols ugunīgiem stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem, kas top no Vidzemes augstienē audzētiem augļiem, ogām, garšaugiem. Garšas un kvalitātes baudītājiem. 100% Latviešu uzņēmums.

Inovatīvi apģērbi, kas ļauj piemērot izmēru!

“Zemenītes Sniegā” ir stāsts par ģimeni, par svētkiem, par dāvanām un par to, ka iespējams ir viss, kas dažkārt liekas nereāls.

Mūsu aizrautība ir dāvināšanas prieks, ko vēlamies nodot arī Jums.

Mozuļčiku ģimenes saimniecības pamatdarbība ir biškopība, papildus nodarbojamies ar trušu, ziemas ķiploku, zemeņu un rudens aveņu audzēšanu.

Kūpinātas karpas

Var iegādāties svaigas karpas darba dienās pēc plkst.17:00, brīvdienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Kūpinātas karpas piedāvājam pa brīvdienām, piesakoties vienu dienu iepriekš.

Plašāka informācija zvanot 26342959.
Inešu pagasts,”Arvīdiņi”.

Lina nakts tērpi, lina kleitas, izšūtas tautiskās blūzes, apakšsvārki, lakati, priekšauti.

Adīti audumi

Biškopības saimniecība Indrāni atrodas ainaviski skaistā vietā 15 km no Vecpiebalgas un 15km no Jaunpiebalgas. Teritoriāli atrodamies Madonas novada Liezēres pagastā, lai gan sevi uzskatam par piebaldzēniem.