Tirdziņš

Biškopības saimniecība Indrāni atrodas ainaviski skaistā vietā 15 km no Vecpiebalgas un 15km no Jaunpiebalgas. Teritoriāli atrodamies Madonas novada Liezēres pagastā, lai gan sevi uzskatam par piebaldzēniem.

Adīti audumi

Radam apģērbus no mazuļu pirmās dienas līdzpat pusaudžu vecumam. Kā arī pir mums iespējams iegādāties dažādus ģimeņu komplektus

Pēc izglītības inženiere un pedagoģe, bet sirdī rakstniece.

Ēdināšanas pakalpojumi.

Taisam galdus dažāda veida pasūtījumiem, pasākumiem.

Kā arī ir iespēja pasūtīt dažādas uzkodu plates.

Stāsts par draudzību ar balo mālu

RIOS ir uzņēmums, kas piedāvā kvalitatīvus dažādus koka izstrādājumus pēc individuāla pasūtījuma. Uzņēmums izmanto augstas klases koka materiālu apvienojumā ar dizaina elementu – epoksīds.

Ar rūpību un mīlestību tiek veidoti visi darbiņi.Taisu aksesuārus kāzām, matu dekorus, mājas gariņus, mīlīgus kaķus, vīriešu tauriņus.

Lampu dizaina darbnīca ir ģimenes uzņēmums, kurš projektē, izgatavo un uzstāda gaismas ķermeņus.

Koka dekori

Koka piederumi

OWL darbnīcā top kvalitatīvi, skaisti un oriģināli koka izstrādājumi. Katra mūsu radītā lieta ir rūpīgs roku darbs.

Lina nakts tērpi, lina kleitas, izšūtas tautiskās blūzes, apakšsvārki, lakati, priekšauti.

Sidraba drava ir rotkaļa Oskara Rozenblata ideju īstenošana ar juveliera piederumiem. Veido oriģinālas, unikālas un pārdomātas rotas.

Mēs esam pērlīšu audējas Sarmas Zvirgzdiņas un ādas apstrādes meistares Imeldes Podiņas kopprojekts. Izgatavojam pērļotas ādas aproces, jostas, ģitāra...

SIA "3x9 zālītes" piedāvā ļoti plašu klāstu zāļu tējas un to maisījumus.

Zālītes ievāktas Vecpiebalgas novadā, ekoloģiski tīrās pļavās un mežos. Zālītes vāktas atbilstoši dabas ritmam un mēness fāzēm. Kaltētas dabīgos apstākļos, saglabājot zālīšu vērtīgās vielas, smaržu un garšu.

Pie mums atradīsi ne vien dāvanas saviem mīļajiem, ko nolikt zem eglītes, bet varam arī sakomplektēt dāvaniņas kolēģiem un sadarbības partneriem.

Ugunsvīns ir Z/S "Jaunkleķeri" zīmols ugunīgiem stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem, kas top no Vidzemes augstienē audzētiem augļiem, ogām, garšaugiem. Garšas un kvalitātes baudītājiem. 100% Latviešu uzņēmums.

Inovatīvi apģērbi, kas ļauj piemērot izmēru!

Veidojam video, sākot ar scenāriju. Apstrādājam foto, video (arī Jūsu) un ierakstām dažādos datu nesējos. Sagatavojam PowerPoint prezentācijas.

“Zemenītes Sniegā” ir stāsts par ģimeni, par svētkiem, par dāvanām un par to, ka iespējams ir viss, kas dažkārt liekas nereāls.

Mūsu aizrautība ir dāvināšanas prieks, ko vēlamies nodot arī Jums.

Mozuļčiku ģimenes saimniecības pamatdarbība ir biškopība, papildus nodarbojamies ar trušu, ziemas ķiploku, zemeņu un rudens aveņu audzēšanu.

Kūpinātas karpas

Var iegādāties svaigas karpas darba dienās pēc plkst.17:00, brīvdienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Kūpinātas karpas piedāvājam pa brīvdienām, piesakoties vienu dienu iepriekš.

Plašāka informācija zvanot 26342959.
Inešu pagasts,”Arvīdiņi”.