Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Araisis

Aktīvās atpūtas un vēstures piedzīvojumu organizācija "ARAISIS" apvieno cilvēkus, kuru aizraušanās ir vēstures rekonstrukcija, lai ikvienam no jums būtu iespēja aizceļot laikā un izjust viduslaikus "uz savas ādas".


Tas būs piedzīvojums, kas izklaidējošā veidā sniegs zināšanas caur darbošanos un personīgo pieredzi.

Kopā ar mums varēsiet iemēģināt roku lokšaušanā, šķēpmešanā, staigāšanā ar ķekatām, kā arī pārbaudīt savus spēkus kaujas skrējienā pilnā bruņojumā.


Foto piedzīvojums Jums ļaus iemūžināt šo neaizmirstamo mirkli. Dāmas īpaši novērtēs darbnīcu “Sievietes skaistuma noslēpumi”, bet bērni - “Debesu pūķu darbnīcu” un “Māla veidošanas darbnīcu”.

Goda sardze īpaši izdaiļos Jūsu pasākuma ieejas vārtus, bet zobencīņu paraugdemonstrējumi būs kas elpu aizraujošs gan Jums, gan Jūsu viesiem.

Viduslaiku elpu ienesīsim pilsētas svētkos, dzimšanas dienas svinībās lieliem un maziem, kāzu pārbaudījumos, vecmeitu un vecmeitu ballītēs, kā arī korporatīvajos u.c. pasākumos.

Ar īpašu aizrautību organizējam viduslaiku sporta spēles!

Labprāt dosimies pie Jums vai uzņemsim Jūs pie mums, Dzērbenes pilī!

Kontakti:

Uldis Paseks

Tel.: +371 29648957

piedzivojums@araisis.lv

www.araisis.lv

https://www.facebook.com/araisis.lv/

Cēsu nov, Dzērbenes pag., "Pils"

GPS. 57.195949, 25.666561