Aktīvās atpūtas un vēstures piedzīvojumu organizācija "ARAISIS" apvieno cilvēkus, kuru aizraušanās ir vēstures rekonstrukcija, lai ikvienam no jums būtu iespēja aizceļot laikā un izjust viduslaikus "uz savas ādas".

Rikas alpaku skola piedāvā baudīt ne tikai skaisto Piebalgas dabas ainavu, bet arī apskatīt alpakas, ar kurām kopā var pastaigāties pa gleznainajiem pakalniem.

Kempings,viesu māja,pirts,veikbords,SUP dēļi un noma, airu laivas un velo noma, ūdens atrakciju parks, nakšņošana un telšu vietas korporatīviem pasākumiem.

Seno kino lietu privātekspozīcija aicina Jūs 1.5h garā aizraujošā ekskursijā, kur kolekcionāra pavadībā iepazīsiet kustīgā attēla vēsturi, apskatīsiet un paturēsiet rokās filmu uzņemšanas tehniku.

Piedāvājums visām paaudzēm. Kaives pagasta aktu zāle ir aprīkota ar 3D kino demonstrēšanas iespējām. Zālīte paredzēta 30 kino baudītājiem, ja izvēlās 3D filmu. Ja kino seanss paredzēts bez 3D efektā, filmu var noskatīties 50 un vairāk skatītāju.

Lauku sēta “Vectūļi” ir kultūras piemineklis, kura ģeogrāfiskais novietojums, ēku ansamblis, kultūras mantojums un apkārtējās dabas vide veido lauku sētas vērtību Latvijas arhitektūras un kultūras vidē un tūrismā.

Organizē Radošās darbnīcas Dzērbenes Sabiedriskā centra Amatu mājā un vada izbraukumnodarbības (gaismekļi, rokas lējuma papīrs, kaligrāfija, botāniskā glezniecība).

Sveču māja

Senā muižas kalpu mājā iekārtota sveču darbnīca. Piedāvājam apmeklētājiem iegādāties un pašiem izliet dabiskas vaska sveces, kas bagātinātas ar augiem un ēteriskām eļļām. Piedāvājam aktivitātes jūsu kāzām, dzimšanas dienām un citām svinībām.